Paul has logged 25 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
I Killed My Mother

I Killed My Mother

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Vivarium

Vivarium

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Lost Highway

Lost Highway

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
City of God

City of God

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Virgin Suicides

The Virgin Suicides

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Ex Machina

Ex Machina

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Rope

Rope

1948
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Close-Up

Close-Up

1990
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
A Fall from Grace

A Fall from Grace

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Mistress America

Mistress America

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Bling Ring

The Bling Ring

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Swallow

Swallow

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Weekend

Weekend

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Okja

Okja

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Burning

Burning

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Tale of Cinema

Tale of Cinema

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Handmaiden

The Handmaiden

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry