Pedro has logged 22 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Forever Purge

The Forever Purge

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Ma

Ma

2019
×
Read the review Edit this entry  
22
The Staircase

The Staircase

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Framing Britney Spears

Framing Britney Spears

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Freaks

Freaks

1932
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Behave

Behave

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Practical Magic

Practical Magic

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Night Of

The Night Of

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Closer

Closer

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Awake

Awake

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Three Identical Strangers

Three Identical Strangers

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Elize Matsunaga: Once Upon a Crime

Elize Matsunaga: Once Upon a Crime

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Estômago: A Gastronomic Story

Estômago: A Gastronomic Story

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Positively Naked

Positively Naked

2005
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
GUO4

GUO4

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Till Death

Till Death

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Caché

Caché

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Cruella

Cruella

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry