s🪐 has logged 18 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Ma Rainey's Black Bottom

Ma Rainey's Black Bottom

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
His Girl Friday

His Girl Friday

1940
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Athlete A

Athlete A

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Hawkeye

Hawkeye

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Marvel Rising: Battle of the Bands

Marvel Rising: Battle of the Bands

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Mank

Mank

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Land Without Bread

Land Without Bread

1933
×
Read the review Edit this entry  
20
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Mother

Mother

1926
×
★★★
Edit this entry  
17
Death's Marathon

Death's Marathon

1913
×
★★½
Edit this entry  
14
Miss Americana

Miss Americana

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Laura

Laura

1944
×
★★★½
Read the review Edit this entry