Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★½
Edit this entry  
26
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★
Edit this entry  
19
Sea of Love

Sea of Love

1989
×
★★½
Edit this entry  
18
The Godfather: Part III

The Godfather: Part III

1990
×
★★★
Edit this entry  
17
The Godfather: Part II

The Godfather: Part II

1974
×
★★★★★
Edit this entry  
15
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★★
Edit this entry  
15
Dog Day Afternoon

Dog Day Afternoon

1975
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Scent of a Woman

Scent of a Woman

1992
×
★★★★
Edit this entry  
12
Scarface

Scarface

1983
×
★★★★
Edit this entry  
18
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★★
Edit this entry  
19
Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

2020
×
★★★½
Edit this entry