• Bo Burnham: Inside

  • James Acaster: Cold Lasagne Hate Myself 1999

    ★★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

  • Black Box

  • Class Action Park

    ★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • Hannah Gadsby: Douglas

  • Scoob!

  • The History of the Seattle Mariners

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Disclosure

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Cats

  • Knives Out

  • Uncut Gems

  • Tell Me Who I Am

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Midsommar

  • Parasite

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★

  • Little Joe

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Shrek Retold

  • Fighting in the Age of Loneliness

  • Crazy Rich Asians

  • Hannah Gadsby: Nanette

  • Alex Strangelove

    ★★½

  • Catwalk: Tales from the Catshow Circuit

  • Upgrade

    ★★★½

  • John McEnroe: In the Realm of Perfection

  • Isle of Dogs

  • Annihilation

  • Hereditary

  • Sorry to Bother You

  • Eighth Grade

  • Mandy

  • Black Mirror: Metalhead

  • Black Mirror: Crocodile

  • Black Mirror: Arkangel

  • Black Mirror: Black Museum

  • Black Mirror: Hang the DJ

  • WHAT DID JACK DO?

  • One Cut of the Dead

    ★★★½

  • Blade Runner 2049

  • I, Tonya

  • Brawl in Cell Block 99

  • We Are Sasquatch

  • Oh, Hello on Broadway

  • Dumb: The Story of Big Brother Magazine

  • Good Time

  • The Florida Project

  • Time Trap

    ★★★½

  • The Wizard of Lies

  • The Most Hated Woman in America

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Logan

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★

  • Get Out

  • Mudbound

  • The Little Hours

  • Hidden Figures

    ★★★½

  • Michael Che Matters

  • Moana

  • Black Mirror: Playtest

  • Black Mirror: Hated in the Nation

  • Black Mirror: San Junipero

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

  • Black Mirror: Nosedive

  • 13th

    ★★★★

  • The Magnificent Seven

  • Moonlight

    ★★★★½