• Blade Runner 2049

    ★★½

  • Sauce

    ★½

  • Hans Zimmer: Live in Prague

    ★★★★★

  • Blade Runner: Black Out 2022

    ★★

  • (OO)

    ★★★½

  • Snow Steam Iron

    ★★★½

  • 2048: Nowhere to Run

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★★

  • 2036: Nexus Dawn

    ★½

  • Bullyparade: The Movie

  • Dunkirk

    ★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★

  • AHO-GIRL

    ★★

  • Tsuredure Children

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Puppy!

    ★★★

  • Transformers: The Last Knight

  • In a Heartbeat

    ★★

  • You Were Never Really Here

    ★★½

  • Good Time

    ★★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Alien: Covenant

    ★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★½

  • The Case for Christ

    ★½

  • asdfmovie10

    ★★

  • Ghost in the Shell

    ★½

  • Life

    ★★½

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Deadpool: No Good Deed

    ½

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • Beauty and the Beast

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • T2 Trainspotting

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★½

  • Call Me by Your Name

  • Silence

    ★★★★

  • Selfie Cat

    ★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

  • Doctor Strange

    ★★½

  • Jack Reacher: Never Go Back

    ★★

  • Trolls

  • Split

    ★★★½

  • Sing

    ½

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★½

  • Arrival

    ★★★★

  • La La Land

    ★★½

  • Ben-Hur

  • Mohenjo Daro

    ★½

  • Suicide Squad

  • Shin Godzilla

    ★★★★

  • Pokémon the Movie: Volcanion and the Mechanical Marvel

    ★½

  • Don't Hug Me I'm Scared 6

    ★★★½

  • Ice Age: Collision Course

    ½

  • The Secret Life of Pets

  • 7 billion

    ★★★★

  • The Nice Guys

    ★★★

  • Raw

    ★★★½

  • The Handmaiden

    ★★★★½

  • Train to Busan

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie

    ★★½

  • Captain America: Civil War

    ½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★½

  • Zootopia

    ★★★

  • Deadpool

  • Kung Fu Panda 3

    ★★★

  • The Revenant

    ★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★½

  • The Hateful Eight

    ★★★★★

  • Riley's First Date?

    ★★