• What Happened, Brittany Murphy?

    ★★½

  • The Manor

    ★★★★

  • The Way Down: God, Greed, and the Cult of Gwen Shamblin

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Imperfect High

    ★★★½

  • Nightbooks

    ★★★

  • Party From Hell

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Tig Notaro: Drawn

    ★★★★

  • Jolt

    ★★★

  • Super Hot

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Till Death

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • False Positive

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • Secrets of a Gold Digger Killer

    ★★★

  • Gone Mom

    ★★★

  • Death Rink

    ★★★

  • The Crime of the Century

    ★★★★

  • We Broke Up

    ★★★

  • Thunder Force

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Blood Moon

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Hysterical

    ★★★½

  • A House on Fire

    ★★★

  • Yes Day

    ★★★

  • Bats

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Phobias

    ★★

  • Girl in the Basement

    ★★★

  • The Long Island Serial Killer: A Mother's Hunt for Justice

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Tentacles

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Together Together

    ★★★

  • Wendy Williams: What a Mess!

    ★★★½

  • Wendy Williams: The Movie

    ★★★½

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • Salt-N-Pepa

    ★★★½

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★★

  • Obsessed With the Babysitter

    ★★★

  • Death to 2020

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • We Still Say Grace

    ★★★½

  • Femalien: Cosmic Crush

    ★★★

  • Godmothered

    ★★★

  • The Stand In

    ★★★

  • Superintelligence

    ★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★★

  • Airliner Sky Battle

    ★★★

  • Chick Fight

    ★★

  • Killer Competition

    ★★★

  • Ruthless Renegade

    ★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • Pink Skies Ahead

    ★★★½

  • The Opening Act

  • A Babysitter's Guide to Monster Hunting

    ★★★

  • Nocturne

    ★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★★

  • Books of Blood

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★★