• Prisoners of the Ghostland

    ★★★½

  • Wife of a Spy

    ★★★★½

  • Lake Placid: The Final Chapter

    ★★★

  • Revolution

    ★★★★

  • The Shores of Phos: A Fable

    ★★★½

  • Sexual Meditation: Room with View

    ★★★

  • The Animals of Eden and After

    ★★★★

  • Sexual Meditation #1: Motel

    ★★★½

  • The Weir-Falcon Saga

    ★★★★

  • The Power of the Camera

    ★★★½

  • Oh, Sammy!

    ½

  • A Cure for Suffragettes

    ★★★½

  • At the Road's End

    ★★★½

  • Ye Yo

    ★★★★½

  • The Horseman, the Woman, and the Moth

    ★★★★½

  • Fire of Waters

    ★★★½

  • Pasht

    ★★★★

  • Sirius Remembered

    ★★★½