• The Royal Treatment

    ★★½

  • Hilda and the Mountain King

    ★★★½

  • Candy Cane Candidate

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The Hating Game

    ★★½

  • Playing with Beethoven

    ★★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★

  • Sing 2

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Little Big Mouth

    ★★

  • Friendzone

  • Sounds Like Love

    ★★

  • Confessions of an Invisible Girl

    ★½

  • Nightbooks

    ★★★

  • Afterlife of the Party

    ★★

  • He's All That

    ★★

  • The Secret Diary of an Exchange Student

    ★★½

  • Trollhunters: Rise Of The Titans

    ★★★★★

  • A Cinderella Story: Starstruck

  • Good on Paper

    ★★

  • Rock Dog 2: Rock Around the Park

    ★★

  • Sweet & Sour

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • This Little Love of Mine

    ★★

  • Miraculous World: Shanghai – The Legend of Ladydragon

    ★★★★

  • A Week Away

    ★★½

  • Crazy About Her

    ★★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★

  • Extinct

    ★★★

  • Squared Love

    ★★★

  • The Ultimate Playlist of Noise

    ★★★★

  • Wish Dragon

    ★★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★

  • Midnight at the Magnolia

    ★★

  • Operation Christmas Drop

    ★★½

  • Holidate

    ★½

  • Mr. 365

    ★★½

  • Out Of My League

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Over the Moon

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Miraculous World: New York, United HeroeZ

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★

  • Love, Guaranteed

    ★★

  • All Together Now

    ★★★½

  • Love You Forever

    ★★★★½

  • Chemical Hearts

    ★★★

  • After We Collided

    ★★

  • Work It

    ★★★½

  • Words Bubble Up Like Soda Pop

    ★★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★½

  • Into the Beat

    ★★★

  • Emily & The Magical Journey

    ★★

  • Feel the Beat

    ★★★

  • A Whisker Away

    ★★★½

  • The Half of It

    ★★★★

  • Rich in Love

    ★★

  • The Willoughbys

    ★★★★

  • Love Wedding Repeat

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★★

  • Stargirl

    ★★★

  • All the Bright Places

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Isi & Ossi

    ★★★