Paul has logged 29 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Troy

Troy

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Jeepers Creepers 2

Jeepers Creepers 2

2003
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Jeepers Creepers

Jeepers Creepers

2001
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Superman: Man of Tomorrow

Superman: Man of Tomorrow

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Sky Sharks

Sky Sharks

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
24
Seconds

Seconds

1966
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Minor Premise

Minor Premise

2020
×
Edit this entry  
21
Jawbreaker

Jawbreaker

1999
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Knife+Heart

Knife+Heart

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Spiral

Spiral

2019
×
Read the review Edit this entry  
19
Tenet

Tenet

2020
×
Read the review Edit this entry  
16
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Coastal Elites

Coastal Elites

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Wolfwalkers

Wolfwalkers

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Cuties

Cuties

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Dare

The Dare

2019
×
Read the review Edit this entry  
09
Agatha Raisin and the Quiche of Death

Agatha Raisin and the Quiche of Death

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Mulan

Mulan

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Mulan

Mulan

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Superman

Superman

1978
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
Get Duked!

Get Duked!

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
Read the review Edit this entry  
04
The Final Girls

The Final Girls

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Silence of the Lambs

The Silence of the Lambs

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Manhunter

Manhunter

1986
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
The Square

The Square

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry