pripripri has logged 20 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
House

House

1977
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Outsiders

The Outsiders

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Princess Diaries 2: Royal Engagement

The Princess Diaries 2: Royal Engagement

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Stepsister from Planet Weird

Stepsister from Planet Weird

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Souvenir

The Souvenir

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Sister Act

Sister Act

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Lizzie McGuire Movie

The Lizzie McGuire Movie

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Gotta Kick It Up!

Gotta Kick It Up!

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Adaptation.

Adaptation.

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Princess Diaries

The Princess Diaries

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Freaky Friday

Freaky Friday

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Robin Hood

Robin Hood

1973
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Class Action Park

Class Action Park

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
King's Gym

King's Gym

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Tall Enough

Tall Enough

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
A Young Couple

A Young Couple

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
My Josephine

My Josephine

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
High Life

High Life

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry