• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★½

  • Nobody

    ★★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Death to 2020

    ★★★★

  • Two Distant Strangers

    ★★★★

  • The Comeback Trail

    ★★★

  • Wet Willy

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★½

  • Extraction

    ★★★★

  • Spenser Confidential

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★½

  • Fantasy Island

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Dolittle

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 6 Underground

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★★

  • Klaus

    ★★

  • The Jester: Chapter 3

    ★★★½

  • 21 Bridges

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★

  • In the Tall Grass

    ★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Haunt

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Sextuplets

    ★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Horrible Histories: The Movie - Rotten Romans

    ★★

  • Anima

    ½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★½

  • Child's Play

    ★★★

  • Shaft

    ★★★★★

  • Men in Black: International

    ★★½