• 20 Million Miles to Earth

    ★★★★★

  • 4 Months, 3 Weeks and 2 Days

  • 8½

    ½

  • 2001: A Space Odyssey

    ★★★

  • 2012

    ★★★

  • Lucky Number Slevin

  • 10,000 BC

    ★★★

  • 1941

  • A 5,000 Kilometer Run under The Scorching Sun

  • The Number 23

  • The Two Popes

  • Billion

    ★★★★★

  • Millions

    ★★★★★

  • Pi

    ★★

  • The Ten

  • Fourteen

    ½

  • Thirteen

    ½

  • The 40 Year Old Virgin

    ½