• The Plot Against The President

    ½

  • Tenet

    ★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ½

  • Four of a Kind

  • 1917

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★½

  • First Cow

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • A White, White Day

    ★★★★½

  • Brightburn

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Shazam!

    ★★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★★

  • Venom

    ★★½

  • Pine

  • Widows

    ★★

  • Roma

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Upgrade

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • The Cloverfield Paradox

    ★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Searching

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • It

    ★★★½

  • 9/11 Simulation in Roblox Environment

    ★★★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • Tour de Pharmacy

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

  • Good Time

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • Logan

    ★★★★

  • Get Out

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Split

    ★★★

  • Arrival

  • La La Land

    ★★★½

  • Suicide Squad

    ★½

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★½

  • Train to Busan

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★★

  • Swiss Army Man

    ★★★½

  • The Revenant

    ★★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★★

  • Modern Educayshun

    ½