• Mortal Kombat

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • Project Power

    ★★

  • The Willoughbys

    ★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • Trolls World Tour

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Weathering with You

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Shin Godzilla

    ★★★★★

  • Descendants

    ★★★

  • Furious 7

    ★★★★★

  • Fast & Furious 6

    ★★★★★

  • Fast Five

    ★★★★★

  • Fast & Furious

    ★★

  • The Fast and the Furious: Tokyo Drift

    ★★★★★

  • Howl's Moving Castle

    ★★★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★★

  • 2 Fast 2 Furious

    ★★★

  • The Fast and the Furious

    ★★★★

  • Josie and the Pussycats

    ★★★★★

  • The Mask of Zorro

    ★★★★★

  • Face/Off

    ★★★★

  • Midnight Run

    ★★★★★

  • Running Scared

    ★★

  • House

    ★★★★★