RachelQuirky has logged 26 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
Furious 7

Furious 7

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Fast & Furious

Fast & Furious

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
The Fast and the Furious: Tokyo Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
2 Fast 2 Furious

2 Fast 2 Furious

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Project Power

Project Power

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
House

House

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Willoughbys

The Willoughbys

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
06
Face/Off

Face/Off

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Trolls World Tour

Trolls World Tour

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Emma.

Emma.

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Mask of Zorro

The Mask of Zorro

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Onward

Onward

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Weathering with You

Weathering with You

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry