• Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★½

  • Antlers

    ★★★★½

  • New York Ninja

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Annette

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★★

  • Censor

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★★

  • Wrong Turn

    ★★★

  • A Creepshow Holiday Special

    ★★★★

  • The Stand

    ★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • Monster Hunter

    ★★★½

  • Jiu Jitsu

    ½

  • A Creepshow Animated Special

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★★

  • Belushi

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Vicious Fun

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ½

  • The Kid Detective

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Rent-A-Pal

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★★

  • Concrete Cowboy

    ★★★★

  • Come True

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★½

  • Slaxx

    ★★★★

  • Class Action Park

    ★★★★★

  • Uncle Peckerhead

    ★★★★★

  • The Rental

    ★★★½

  • Capone

    ★★★★

  • Arkansas

    ★★★½

  • The Dark and the Wicked

    ★★★½

  • Honeydew

    ★★★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight

    ★★½

  • The Hunt

    ★★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Dark End of the Street

    ★★★★

  • Fried Barry

  • Bloodshot

    ★★★½

  • Devs

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Unabomber: In His Own Words

    ★★★½