Rasmus has logged 23 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
He Who Gets Slapped

He Who Gets Slapped

1924
×
★★★
Edit this entry  
30
The Pilgrim

The Pilgrim

1923
×
★★½
Edit this entry  
29
The Navigator

The Navigator

1924
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Nobody

Nobody

2021
×
★★★
Edit this entry  
23
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
22
Luca

Luca

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
A Man Comes Home

A Man Comes Home

2007
×
Read the review Edit this entry  
18
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★½
Edit this entry  
16
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★½
Edit this entry  
15
Dracula

Dracula

1931
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Fast & Furious

Fast & Furious

2009
×
★★
Read prior review Edit this entry  
14
Klown

Klown

2010
×
★★★
Edit this entry  
13
The Happening

The Happening

2008
×
Read the review Edit this entry  
12
Cléo from 5 to 7

Cléo from 5 to 7

1962
×
★★★★
Edit this entry  
10
Full Metal Jacket

Full Metal Jacket

1987
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
09
Exit Through the Gift Shop

Exit Through the Gift Shop

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★
Edit this entry  
07
In the Mood for Love

In the Mood for Love

2000
×
★★★
Edit this entry  
06
Stalker

Stalker

1979
×
★★★
Edit this entry  
05
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Gold of Valhalla

The Gold of Valhalla

2007
×
Edit this entry  
04
The Marco Effect

The Marco Effect

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Demons

Demons

1985
×
★★½
Edit this entry