• The Manor

    ★★½

  • Escape The Undertaker

    ★★★★½

  • Black as Night

    ★★★

  • The Way Down: God, Greed, and the Cult of Gwen Shamblin

    ★★★★½

  • No One Gets Out Alive

    ★★½

  • VHS 94

    ★★★

  • Birds of Paradise

    ★★★½

  • The Mad Women's Ball

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • LuLaRich

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Malignant

    ★★½

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★½

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Death Rider in the House of Vampires

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★

  • Untold: Caitlyn Jenner

    ★★★½

  • Candyman

    ★★½

  • If I Can’t Have Love, I Want Power

    ★★★½

  • Martyrs Lane

    ★★★

  • Reminiscence

    ★½

  • Untold: Deal with the Devil

    ★★★

  • Superhost

    ★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • Aftermath

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • The Last House on the Street

    ★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Jolt

    ★½

  • Super Hot

    ★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Fin

    ★★★★

  • Jackass Shark Week

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Val

    ★★★★

  • Annette

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Die in a Gunfight

    ★½

  • Sophie: A Murder in West Cork

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • False Positive

    ★★★

  • Pray Away

    ★★½

  • Feral State

    ★★★

  • Nail Bomber: Manhunt

    ★★★

  • Seance

    ★★★

  • Antidote

    ★★★

  • The Woman in the Window

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Oxygen

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • The Resort

    ★★

  • Generation Hustle

    ★★★★★

  • Stowaway

    ★★★★

  • Sasquatch

    ★★★★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★½

  • This is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

    ★★★

  • Dawn of the Beast

    ★★½

  • Sam & Mattie Make A Zombie Movie

    ★★★

  • Howl

    ★★½

  • Blood Moon

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • These Streets We Haunt

    ★★½

  • Q: Into the Storm

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Jakob's Wife

    ★★½

  • kid 90

    ★★★½