• Spencer

    ★★½

  • Dune

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Zola

    ★★★

  • Spree

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★½

  • Parasite

  • Good Boys

    ★★★½

  • The Favourite

    ★★★½

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★½

  • The Lobster

    ★★½

  • John Wick

    ★★★½

  • Gone Girl

    ★★★★

  • Her

    ★★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

    ★★½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★½

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★★★

  • The Twilight Saga: New Moon

    ★★

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ★★★½