elizabeth has logged 28 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
16
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★
Edit this entry  
15
Brick

Brick

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Easy A

Easy A

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Moana

Moana

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Lilo & Stitch

Lilo & Stitch

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Before I Fall

Before I Fall

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Gifted

Gifted

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Get Smart

Get Smart

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Man from U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Now You See It...

Now You See It...

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Princess Diaries

The Princess Diaries

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Leap Year

Leap Year

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
High School Musical

High School Musical

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Sleepover

Sleepover

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Emperor's New Groove

The Emperor's New Groove

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Tangled

Tangled

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Hidden Figures

Hidden Figures

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Heathers

Heathers

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Nancy Drew

Nancy Drew

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
John Mulaney: The Comeback Kid

John Mulaney: The Comeback Kid

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Lemonade Mouth

Lemonade Mouth

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Enchanted

Enchanted

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Book of Life

The Book of Life

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry