• The Voyeurs

    ★★½

  • Prey

    ★★

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Vivo

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Blood Red Sky

    ★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Jolt

    ★★

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Resident Evil: Infinite Darkness

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

    ★★★★

  • Till Death

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Mobile Suit Gundam Hathaway

    ★★★★

  • Infinite

    ★★

  • Rurouni Kenshin: The Beginning

    ★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Oslo

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Oxygen

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • Justice Society: World War II

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

  • The Unholy

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★★½

  • Behind Her Eyes

  • The Mauritanian

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Together Together

    ★★★★