• Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • The Dig

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Last Blockbuster

    ★★

  • Jiu Jitsu

    ★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★½

  • Fatman

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Honest Thief

    ★½

  • Freaks – You're One of Us

    ★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • The New Mutants

    ½

  • The Old Guard

    ★★

  • Greyhound

    ★★★

  • The Legion

    ½

  • Inheritance

    ★★

  • Extraction

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Midway

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • The King

    ★★★½

  • Joker

    ★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • 7500

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Shaft

    ★★★

  • Dark Phoenix

    ★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Hellboy

  • Missing Link

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Kesari

    ★★★½

  • Scary Stories

    ★★★½

  • Triple Threat

    ★★★

  • Furie

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • The Mule

    ★★★½

  • Mortal Engines

    ★½

  • The Christmas Chronicles

    ★★

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★★

  • Kung Fu League

    ★★½

  • Master Z: Ip Man Legacy

    ★★★

  • Shadow

    ★★★½

  • Outlaw King

    ★★★

  • Operation Finale

    ★★★½

  • The Meg

    ★★★½

  • Detective Dee: The Four Heavenly Kings

    ★★★

  • The Equalizer 2

    ★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • Hotel Artemis

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Rampage

    ★★½

  • Pacific Rim: Uprising

    ★½

  • Ready Player One

    ★★½

  • Upgrade

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★

  • Early Man

    ★★★½

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★½