rdpJesse has logged 15 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Alien Resurrection

Alien Resurrection

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Alien³

Alien³

1992
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
300

300

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Gladiator

Gladiator

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Sum of All Fears

The Sum of All Fears

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Nobody

Nobody

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Commuter

The Commuter

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Redline

Redline

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Breakaway

Breakaway

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
London Has Fallen

London Has Fallen

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Oblivion

Oblivion

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Red Dragon

Red Dragon

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
King Kong vs. Godzilla

King Kong vs. Godzilla

1963
×
★★
Read the review Edit this entry