Greg has logged 16 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Raid 2

The Raid 2

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Raid

The Raid

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Long Weekend

Long Weekend

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Bliss

Bliss

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
King of New York

King of New York

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Dream Horse

Dream Horse

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Wish Dragon

Wish Dragon

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Men & Chicken

Men & Chicken

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Cruella

Cruella

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Mystic River

Mystic River

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Dancer in the Dark

Dancer in the Dark

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Riders of Justice

Riders of Justice

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Rosa Luxemburg

Rosa Luxemburg

1986
×
★★★★★
Read the review Edit this entry