• To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★★★

  • History of Swear Words

    ★★★

  • A Recipe for Seduction

    ★★★★

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • My Brother Jordan

    ★★★★

  • 30 Rock: A One-Time Special

    ★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • 8:46

    ★★★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • Disclosure

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★

  • Cats

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Forky Asks a Question: What Is Love?

    ★★★★

  • The Confession Killer

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★★

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★

  • The Devil Next Door

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Bikram: Yogi, Guru, Predator

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★

  • I Am Patrick Swayze

    ★★★★

  • Hair Love

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

  • Midsommar

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Chasing Happiness

    ★★★½

  • Daddy

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ½

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • Wanda Sykes: Not Normal

    ★★★

  • Rocketman

    ★★★

  • In Search of Darkness: A Journey Into Iconic '80s Horror

    ★★★★½

  • Trixie Mattel: Moving Parts

    ★★★★

  • Guava Island

    ★★★½

  • Scream, Queen! My Nightmare on Elm Street

    ★★★★½

  • The Dirt

    ★★★

  • ReMastered: The Miami Showband Massacre

    ★★★

  • Us

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★½

  • Ken Jeong: You Complete Me, Ho

    ★★½

  • ReMastered: The Two Killings of Sam Cooke

    ★★★½

  • Horror Noire: A History of Black Horror

    ★★★★

  • Watermelon: A Cautionary Tale

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★½

  • Smash and Grab

    ★★

  • Kitbull

    ★★★

  • Sebastian Maniscalco: Stay Hungry

    ★★★