• Cry Macho

    ★★

  • Being James Bond

    ★★★

  • The Chair

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Annette

    ★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Murder at the Cottage

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★

  • Luca

    ★★★

  • Infinite

    ★★★

  • Loki

    ★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★

  • F9

    ★★★★

  • Cruella

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Ape vs. Monster

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Yes Day

    ★★★

  • Coming 2 America

  • TINA

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Together Together

    ★★★★

  • CODA

    ★★

  • Malcolm & Marie

  • The Little Things

    ★★★

  • It's a Sin

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Locked Down

    ★★

  • Ratatouille: The TikTok Musical

    ★★

  • News of the World

    ★★

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • Education

    ★★★

  • Wild Mountain Thyme

    ★★

  • The Prom

    ★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★

  • Feliz NaviDAD

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★

  • A Teacher

    ★★★★

  • The Bright Side

    ★★★

  • Mank

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Roadkill

    ★★★

  • Rebecca

  • Pixie

  • Shithouse

    ★★★★★

  • A West Wing Special to Benefit When We All Vote

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Fatman

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Red, White and Blue

    ★★★★