Reyzando has logged 32 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Dark and the Wicked

The Dark and the Wicked

2020
×
★★★
Edit this entry  
27
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
25
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Grandmaster

The Grandmaster

2013
×
★★★★
Edit this entry  
23
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
17
Valley Girl

Valley Girl

1983
×
★★★
Edit this entry  
14
Cherry

Cherry

2021
×
Edit this entry  
13
James White

James White

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
13
The Death of Dick Long

The Death of Dick Long

2019
×
★★★½
Edit this entry  
13
The Dig

The Dig

2021
×
★★★½
Edit this entry  
12
Yes Day

Yes Day

2021
×
★★½
Edit this entry  
12
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
My Salinger Year

My Salinger Year

2020
×
★★★½
Edit this entry  
08
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
Moxie

Moxie

2021
×
★★★
Edit this entry  
07
Billie Eilish: The World's a Little Blurry

Billie Eilish: The World's a Little Blurry

2021
×
★★★½
Edit this entry  
05
A Cop Movie

A Cop Movie

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★½
Edit this entry  
05
Boyhood

Boyhood

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Ballad of a White Cow

Ballad of a White Cow

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Wheel of Fortune and Fantasy

Wheel of Fortune and Fantasy

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Limbo

Limbo

2021
×
★★★½
Edit this entry  
03
Who We Were

Who We Were

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
What Do We See When We Look at the Sky?

What Do We See When We Look at the Sky?

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Petite Maman

Petite Maman

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Bad Luck Banging or Loony Porn

Bad Luck Banging or Loony Porn

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Drift Away

Drift Away

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Memory Box

Memory Box

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Language Lessons

Language Lessons

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Introduction

Introduction

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
I'm Your Man

I'm Your Man

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry