Minotaur has logged 17 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Rampage

Rampage

2018
×
★★
Edit this entry  
30
Father of the Year

Father of the Year

2018
×
Edit this entry  
29
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Man on Fire

Man on Fire

2004
×
★★★
Edit this entry  
27
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Bumblebee

Bumblebee

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Welcome to Marwen

Welcome to Marwen

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Being John Malkovich

Being John Malkovich

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
A Charlie Brown Christmas

A Charlie Brown Christmas

1965
×
Read the review Edit this entry  
21
The Mule

The Mule

2018
×
★★★
Edit this entry  
15
Justice League

Justice League

2017
×
★★
Edit this entry  
14
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Game Night

Game Night

2018
×
★★★
Edit this entry  
02
The Ballad of Buster Scruggs

The Ballad of Buster Scruggs

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
It's a Wonderful Life

It's a Wonderful Life

1946
×
★★★★★
Read the review Edit this entry