Rhianna has logged 100 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
29
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★★
Edit this entry  
21
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Raid 2

The Raid 2

2014
×
★★★½
Edit this entry  
14
Jumanji: The Next Level

Jumanji: The Next Level

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Raid

The Raid

2011
×
★★★★
Edit this entry  
07
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★½
Edit this entry  
25
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Geostorm

Geostorm

2017
×
Edit this entry  
17
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★
Edit this entry  
08
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★½
Edit this entry  
18
World War Z

World War Z

2013
×
★★★½
Edit this entry  
09
Robin Hood

Robin Hood

2018
×
★★
Edit this entry  
09
Mission: Impossible III

Mission: Impossible III

2006
×
★★★½
Edit this entry  
05
Joker

Joker

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Hercules

Hercules

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Mission: Impossible II

Mission: Impossible II

2000
×
Edit this entry  
27
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Ad Astra

Ad Astra

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Hustlers

Hustlers

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

2019
×
★★★½
Edit this entry  
25
Assassination Nation

Assassination Nation

2018
×
★★★½
Edit this entry  
17
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Crawl

Crawl

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★★
Edit this entry  
22
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★½
Edit this entry  
13
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Brightburn

Brightburn

2019
×
★★★
Edit this entry  
09
The Kings of Summer

The Kings of Summer

2013
×
★★★½
Edit this entry  
06
Chernobyl

Chernobyl

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★
Edit this entry  
01
End of Watch

End of Watch

2012
×
★★★★
Edit this entry  
31
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★★½
Edit this entry  
31
Furious 7

Furious 7

2015
×
★★★★
Edit this entry  
30
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

2013
×
★★★½
Edit this entry  
30
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★½
Edit this entry  
30
Fast & Furious

Fast & Furious

2009
×
★★★
Edit this entry  
29
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★½
Edit this entry  
29
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★★
Edit this entry