• False Positive

    ½

  • The Worst Person in the World

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Novice

    ★★★★

  • Last Night in Soho

  • Garden State

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★½

  • King Richard

    ★★★

  • Suburbs of Eden

    ★★★★

  • Illusions

    ★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Lamb

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • Close Encounters of the Third Kind

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife