• Batman: The Killing Joke

    ★★½

  • Tony Robbins: I Am Not Your Guru

    ★★½

  • Ghostbusters

    ★★

  • The Purge: Election Year

    ★★★

  • Central Intelligence

    ★★½

  • Finding Dory

    ★★

  • Hell or High Water

    ★★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★

  • The Conjuring 2

  • X-Men: Apocalypse

    ★★

  • Neighbors 2: Sorority Rising

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • The Jungle Book

    ★★★

  • Sausage Party

    ★★★

  • Keanu

    ★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★

  • London Has Fallen

    ★★★

  • Theo Von: No Offense

    ★★½

  • Deadpool

    ★★★½

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★

  • 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

    ★★★

  • The Revenant

    ★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★

  • Eddie the Eagle

    ★★★

  • Daddy's Home

    ★★★½

  • Creed

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★½

  • Spectre

    ★★★

  • Burnt

    ★★★

  • The Martian

    ★★★

  • Spotlight

    ★★★★★

  • Steve Jobs

    ★★★★

  • Room

    ★★★★

  • Legend

    ★★★½

  • Sinister 2

    ★★★

  • Straight Outta Compton

    ★★★½

  • Vacation

    ★★

  • The Lobster

    ★★★½

  • Ant-Man

    ★★★½

  • Ted 2

    ★½

  • Band of Robbers

    ★★★½

  • Insidious: Chapter 3

    ★★½

  • Jurassic World

    ★★½

  • Circle

    ★★★

  • Sicario

    ★★★★

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • Spy

    ★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★

  • Get Hard

    ★★½

  • Southpaw

    ★★★½

  • The DUFF

    ★★½

  • The Wedding Ringer

    ★★★

  • The Interview

    ★★★

  • Night at the Museum: Secret of the Tomb

    ★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★½

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

    ★★

  • Horrible Bosses 2

    ★★

  • Sebastian Maniscalco: Aren't You Embarrassed?

    ★★★

  • The Gambler

    ★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★★

  • Interstellar

    ★★★★

  • John Wick

    ★★★★

  • The Judge

    ★★★½

  • The Equalizer

    ★★★½

  • This Is Where I Leave You

    ★★★

  • The Expendables 3

    ★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★

  • Lucy

    ★★½

  • Hercules

    ★★½

  • The Purge: Anarchy

    ★★

  • Dawn of the Planet of the Apes

    ★★½