• Captain Marvel

    ★★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★★

  • The Souvenir

    ★★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • The Kid Who Would Be King

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★

  • Vice

    ★★★★

  • Instant Family

    ★★★

  • Mary Queen of Scots

    ★★★★

  • Stan & Ollie

    ★★★★

  • Green Book

    ★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • A Private War

    ★★

  • The Front Runner

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • Destroyer

    ★★★

  • Roma

    ★★★★★

  • Ray & Liz

    ★★★★

  • Detainment

    ★★★★

  • Capernaum

    ★★★★★

  • Everybody Knows

    ★★★

  • Piercing

    ★★★

  • Foxtrot

    ★★★