Sort by

Robert Saucedo has logged 33 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Silent Night

Silent Night

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Beyond the Infinite Two Minutes

Beyond the Infinite Two Minutes

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Mad God

Mad God

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Timekeepers of Eternity

The Timekeepers of Eternity

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Hellbender

Hellbender

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Benedetta

Benedetta

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Dynasty

Dynasty

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Beta Test

The Beta Test

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
V/H/S/94

V/H/S/94

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Iké Boys

Iké Boys

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Trip

The Trip

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Black Phone

The Black Phone

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Lamb

Lamb

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Freaks Out

Freaks Out

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Agnes

Agnes

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
A Banquet

A Banquet

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
There's Someone Inside Your House

There's Someone Inside Your House

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Titane

Titane

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Close Encounters of the Third Kind

Close Encounters of the Third Kind

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Lady in White

Lady in White

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Madman

Madman

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Summertime

Summertime

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
14
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
House II: The Second Story

House II: The Second Story

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
House

House

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Malignant

Malignant

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Ghost Dog: The Way of the Samurai

Ghost Dog: The Way of the Samurai

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Burial Ground

Burial Ground

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Mogul Mowgli

Mogul Mowgli

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Nine Days

Nine Days

2020
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
01
Oxygen

Oxygen

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry