• Bad Trip

    ★★★★½

  • Happily

    ★★★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • WandaVision

  • Hillbilly Elegy

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Shithouse

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Run

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Spontaneous

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Rent-A-Pal

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Anything for Jackson

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Tenet

    ★★

  • An American Pickle

    ★★★½

  • She Dies Tomorrow

    ★★★½

  • Host

    ★★★

  • Irresistible

    ★½

  • The Rental

    ★★

  • You Should Have Left

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Becky

    ★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★

  • Survival Skills

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★½

  • Fantasy Island

    ½

  • Feels Good Man

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Relic

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Black Bear

    ★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • Kajillionaire

    ★★★½

  • Spree

    ★★★

  • Boys State

    ★★★★

  • Cats

    ½

  • Bombshell

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★½

  • 1917

    ★★½

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • Queen & Slim

    ★★★½

  • The Mandela Effect

    ★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★½

  • Lucky Day

    ½

  • Saint Maud

    ★★★½

  • Bad Education

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • White Lie

    ★★★★

  • Synchronic

    ★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★