• Bumblebee

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Shrek Retold

    ★★★★

  • Mortal Engines

    ★★

  • Aquaman

    ★½

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles

    ★½

  • Creed II

    ★★★

  • Bird Box

  • The Grinch

    ★½

  • Swiped

    ½

  • Ralph Breaks the Internet

  • The Nutcracker and the Four Realms

    ½

  • Bohemian Rhapsody

  • Venom

    ★½

  • Green Book

  • High Life

    ★★★½

  • mid90s

    ★★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★½

  • Shadow

    ★★★½

  • Suspiria

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • Roma

    ★★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • Slender Man

    ★½

  • Extinction

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½

  • Incredibles 2

  • Ocean's Eight

    ★★

  • Under the Silver Lake

    ★★★★

  • Gotti

    ½

  • Climax

    ★★★★½

  • The Kissing Booth

    ½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Truth or Dare

  • Ready Player One

  • Unfriended: Dark Web

  • A Wrinkle in Time

    ½

  • Game Night

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • Annihilation

    ★★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Fifty Shades Freed

    ½

  • 12 Strong

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★

  • Bright

    ★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★

  • Happiness

    ★★★

  • Alleycats

    ★★★½

  • The Star

    ★½

  • Daddy's Home 2

    ★★½

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★★

  • Justice League

    ½

  • Coco

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Woody Woodpecker

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • SPF-18

    ½

  • Last Flag Flying

    ★★★★

  • World of Tomorrow Episode Two: The Burden of Other People's Thoughts

    ★★★★★

  • Snow Steam Iron

    ★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • Downsizing

  • Unicorn Store

    ★★★★

  • It

    ★★★½