• Dashcam

    ★★½

  • Ouija Japan

    ★½

  • Grave Intentions

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • VHS 94

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Skinwalker: The Howl of the Rougarou

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • LuLaRich

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Small Engine Repair

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Ted Bundy: American Boogeyman

    ★½

  • Respect

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • Good on Paper

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • The Beta Test

    ★★★★½

  • We Need to Do Something

    ★★

  • In the Heights

    ★★½

  • Who Is Bill Rebane?

    ★★★½

  • Cruella

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Drive All Night

    ★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★

  • Murder Among the Mormons

    ★★★★

  • Shook

  • Death Trip

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★½

  • The Witches of the Orient

    ★★★½

  • In the Earth

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Shock Wave 2

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

  • Murder on Middle Beach

    ★★★★

  • Let Him Go

    ★★★★

  • Tales of the Uncanny

    ★★★★★

  • S.O.S. Survive or Sacrifice

    ½

  • Come Play

    ★★

  • Holidate

    ½

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • What Happens Next Will Scare You

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Shithouse

    ★★

  • I'm Your Woman

    ★★★½

  • Broil

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★★½

  • Books of Blood

    ★★★½

  • Russian Raid

    ★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★