Rod has logged 14 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Color of Money

The Color of Money

1986
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Fright Night Part 2

Fright Night Part 2

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Memories of Murder

Memories of Murder

2003
×
★★★½
Edit this entry  
19
Mr. No Legs

Mr. No Legs

1978
×
★★★½
Edit this entry  
18
Antebellum

Antebellum

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Breakdown

Breakdown

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Swimmer

The Swimmer

1968
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Grand Piano

Grand Piano

2013
×
★★★½
Edit this entry  
08
The Groove Tube

The Groove Tube

1974
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Possessor

Possessor

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
City in Panic

City in Panic

1987
×
★★★
Edit this entry  
05
7 Guardians of the Tomb

7 Guardians of the Tomb

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Uninvited

Uninvited

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Ilsa: She Wolf of the SS

Ilsa: She Wolf of the SS

1975
×
Read the review Edit this entry