John has logged 11 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Freaky Friday

Freaky Friday

2003
×
★★★½
Edit this entry  
24
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Krisha

Krisha

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Blackcoat's Daughter

The Blackcoat's Daughter

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
10
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry