nabat <3 has logged 17 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Life, and Nothing More...

Life, and Nothing More...

1992
×
★★★★
Edit this entry  
28
Good Morning

Good Morning

1959
×
★★★★★
Edit this entry  
28
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
25
Beatriz at Dinner

Beatriz at Dinner

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Vincent Gallo as Flying Christ

Vincent Gallo as Flying Christ

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Chorus

The Chorus

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Clueless

Clueless

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
14
Get Well Soon

Get Well Soon

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
After We Collided

After We Collided

2020
×
Read the review Edit this entry  
12
Metropia

Metropia

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
After We Collided

After We Collided

2020
×
Read prior review Edit this entry  
09
Get Well Soon

Get Well Soon

2001
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
06
Nenette and Boni

Nenette and Boni

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Tetro

Tetro

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Trouble Every Day

Trouble Every Day

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry