• Old

    ½

  • Paris, Texas

    ★★★★★

  • There Will Be Blood

    ★★★★½

  • The Mule

    ★★

  • The 400 Blows

    ★★★★

  • Fanny and Alexander

    ★★★★

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★½

  • Millennium Mambo

    ★★½

  • Solaris

    ★★★½

  • The Spirit of the Beehive

    ★★★★½

  • Volver

    ★★★★

  • Everybody Knows

    ★★

  • Us

    ★★

  • Thief

    ★★★½

  • Climax

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Funny Games

    ★★★★

  • Ratcatcher

    ★★★★