randy has logged 10 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Lovely Bones

The Lovely Bones

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Those Who Wish Me Dead

Those Who Wish Me Dead

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Orphan

Orphan

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
BLACKPINK: Light Up the Sky

BLACKPINK: Light Up the Sky

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Heathers

Heathers

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Resident Evil: Afterlife

Resident Evil: Afterlife

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Resident Evil: Extinction

Resident Evil: Extinction

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Resident Evil: Apocalypse

Resident Evil: Apocalypse

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Resident Evil

Resident Evil

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry