Ryne has logged 23 entries for films during July 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Love on Safari

Love on Safari

2018
×
Read the review Edit this entry  
30
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Mist

The Mist

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Exorcist

The Exorcist

1973
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Village of the Damned

Village of the Damned

1995
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
J.D.'s Revenge

J.D.'s Revenge

1976
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Dune

Dune

1984
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Mission: Impossible - Rogue Nation

Mission: Impossible - Rogue Nation

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Mission: Impossible - Ghost Protocol

Mission: Impossible - Ghost Protocol

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Mission: Impossible III

Mission: Impossible III

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Titan

The Titan

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
12
Red Sparrow

Red Sparrow

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Haywire

Haywire

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Solaris

Solaris

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Three Identical Strangers

Three Identical Strangers

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Mission: Impossible II

Mission: Impossible II

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Mission: Impossible

Mission: Impossible

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Gotti

Gotti

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
06
Stalker

Stalker

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Children of Men

Children of Men

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
It

It

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Predators

Predators

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry