• No Sudden Move

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Bruised

    ★★½

  • Eternals

    ★★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Ring

    ★★★★★

  • The Exorcist

    ★★★★

  • Carrie

    ★★★★½

  • Jaws

    ★★½

  • You're Next

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • The Strangers

    ★½

  • Zipper

    ½

  • The Night House

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★★

  • Possession

    ½