• Stay Close

    ★★★

  • Shin Hedorah

    ★★★½

  • Death to 2021

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • A Man Named Scott

    ★★★★

  • Finch

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Godzilla vs. Hedorah

    ★★★★

  • The Making of ROCKY VS. DRAGO by Sylvester Stallone

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Akakiri

    ★★★

  • Lop & Ochō

    ★★★

  • The Elder

    ★★★★

  • T0-B1

    ★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★★

  • The Village Bride

    ★★★½

  • The Twins

    ★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★½

  • The Duel

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Vacation Friends

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • The War Below

    ★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla Singular Point

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Seaspiracy

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Sir Alex Ferguson: Never Give In

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • WandaVision

    ★★★

  • The Dig

    ★★★★

  • Death to 2020