• A Life of Her Own

    ★★★½

  • Gatling Gun

    ★★½

  • The Leopard Man

    ★★★½

  • This Man Can't Die

    ★★½

  • Midnight Mary

    ★★★

  • Gunman Sent by God

    ★★½

  • Even Angels Eat Beans

    ★★

  • The Ruthless Four

    ★★★★

  • The Asphalt Jungle

    ★★★★

  • One Against One... No Mercy

    ★★

  • The Gal Who Took the West

    ★★★½

  • Johnny Hamlet

    ★★★

  • Picture Snatcher

    ★★½

  • Vengeance for Vengeance

    ★★★

  • I Walked with a Zombie

    ★★★★

  • Ace High

    ★★★½

  • Vice Raid

    ★★½

  • Death Sentence

    ★★★½