fefe has logged 129 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Prom

The Prom

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Euphoria: Trouble Don't Last Always

Euphoria: Trouble Don't Last Always

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Just Another Christmas

Just Another Christmas

2020
×
★★★
Edit this entry  
07
The Craft

The Craft

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Ghost

Ghost

1990
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Lemonade

Lemonade

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
BLACKPINK: Light Up the Sky

BLACKPINK: Light Up the Sky

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Corpse Bride

Corpse Bride

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
★★★★★
Edit this entry  
29
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Truth or Dare

Truth or Dare

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Annabelle: Creation

Annabelle: Creation

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Emoji Movie

The Emoji Movie

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Tolkien

Tolkien

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
Scoob!

Scoob!

2020
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
14
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Handmaiden

The Handmaiden

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
08
Black Is King

Black Is King

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Atomic Blonde

Atomic Blonde

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Summerland

Summerland

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
A Dog's Will

A Dog's Will

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Little Prince

The Little Prince

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Grease

Grease

1978
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Twilight

Twilight

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Forrest Gump

Forrest Gump

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Skins

Skins

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Beetlejuice

Beetlejuice

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Get Over It

Get Over It

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Bacurau

Bacurau

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Clementine

Clementine

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Pride & Prejudice

Pride & Prejudice

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry