fefe has logged 23 entries for films during May 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
The Occupant

The Occupant

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Homecoming: A Film by Beyoncé

Homecoming: A Film by Beyoncé

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Black Mirror: San Junipero

Black Mirror: San Junipero

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Scoob!

Scoob!

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Charlie's Angels: Full Throttle

Charlie's Angels: Full Throttle

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Set It Up

Set It Up

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Breakfast at Tiffany's

Breakfast at Tiffany's

1961
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Vivarium

Vivarium

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Freedom Writers

Freedom Writers

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Billionaire Boys Club

Billionaire Boys Club

2018
×
Read the review Edit this entry  
06
Little Nicholas

Little Nicholas

2009
×
½
Read the review Edit this entry  
01
The Skin I Live In

The Skin I Live In

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Spirited Away

Spirited Away

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
01
M.F.A.

M.F.A.

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Amélie

Amélie

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Victoria

Victoria

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Platform

The Platform

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Jumanji: The Next Level

Jumanji: The Next Level

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Half of It

The Half of It

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry