• Halloween Kills

    ★★★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Disobedience

    ★★★★★

  • The Hitchhiker's Guide to the Galaxy

    ★★★

  • Barbie in The 12 Dancing Princesses

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Captain Fantastic

    ★★★★★

  • Divergent

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Cruella

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • The Perfection

    ★★★★

  • Mulholland Drive

    ★★★★★