Sam has logged 18 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Fanatic

The Fanatic

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Old

Old

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Crash

Crash

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Zola

Zola

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Escape Room: Tournament of Champions

Escape Room: Tournament of Champions

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Showgirls

Showgirls

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Forever Purge

The Forever Purge

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Final Destination 3

Final Destination 3

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Wet Hot American Summer

Wet Hot American Summer

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
New Order

New Order

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Till Death

Till Death

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Falling Down

Falling Down

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry